Ad Arma is een van de grootste etsers van Nederland. Einde zeventiger jaren studeerde hij aan de Academie voor Beeldende Kunst Artibus in Utrecht. Daarna volgde een lange reeks exposities: tientallen galerieën musea verspreid over heel Nederland; grote exposities in Amsterdam; binnen Europa vooral Duitsland, Frankrijk, Zwitserland, Italië en Spanje; verder op vele plaatsen in Japan en een enkele plaats in de Verenigde Staten, China en India. Naast etsen maakt hij ook beelden. De langgerekte figuren uit de etsen vinden we ook terug in brons. In de galerie zijn enkele voorbeelden daarvan te zien.
De etsen uit de tachtiger jaren zijn sober: veel groen en blauw en een eenvoudige voorstelling. Langzaam neemt de gelaagdheid van zijn werk toe: er is dan een hoofdvoorstelling die je van veraf kunt zien. Dichterbij gekomen zijn er kleinere details die het beeld verrijken. De vele kleine levende wezentjes zeggen ons dat alles wat leeft bij elkaar hoort en waardevol is. Dit is tevens de slagzin van de Multicultural Movement, die hij vormt met kunstenaars uit Japan en India. Vanaf 2003 zien we een Ad Arma die gevarieerder is in de toepassing van zijn technieken en we zien het gebruik van meer en helderder kleuren. Toepassingen van bladgoud, vreemde objecten zoals landkaarten en krijt verlevendigen het beeld. Ad Arma heeft ook een eigen website op: http://www.adarma-art.com
Inmiddels is Ad Arma nieuwe wegen ingeslagen: schilderijen en glas met nieuwe werkwijzen en nieuwe vormen. De nieuwe schilderijen zijn tegelijkertijd eenvoudig en tevens zeer complex. Er zijn subtiele afwijkingen van het plattevlak en wij achten het werk van museale kwaliteit. Kom kijken en oordeel zelf.